0
Twój koszyk

sprawdźPodziękowania

Moc wdzięczności

Przesyłamy moc wdzięczności dla wszystkich ludzi, których spotykamy na naszej drodze. Dziękujemy za relacje oraz przedstawiane czasem racje,  dyskusje i morze inspiracji do myślenia inaczej, do uczenia się i rozwoju.

Fundacja 4 KROKI powstała dzięki wsparciu wielu osób. W kolejności alfabetycznej:

Dominic Barter – dziękujemy za stworzenie narzędzia użytecznego w koncepcji sprawiedliwości naprawczej, która daje nam nadzieję na dialog zamiast monologów i budzącą się współmoc w sytuacjach konfliktów i nieporozumień.

Agnieszka Bielawska z www.bielawskastudio.pl – podziękowania za wsparcie w stworzeniu miejsca, w którym możemy prowadzić działania Fundacji 4 KROKI. DziękujeMY za uważność, dzięki której czujemy się wysłuchane i uwzględnione oraz za łatwość w podejmowaniu decyzji o tym, co będzie nam użyteczne w przestrzeni biurowej i szkoleniowej. Teraz możemy działać i pracować w przestrzeni, która karmi naszą potrzebę estetyki i piękna!

Dziękujemy naszym BLISKIM, którzy wspierają nas nieustająco duchem i ciałem. Oceany wdzięczności i miłości za zaufanie, bliskość, wiarę w nas i dodawanie otuchy na zakrętach. Za kawał ciężkiej, fizycznej roboty włożonej w urządzanie naszego Miejsca. Za cierpliwość i wyrozumiałość, że teraz jest Fundacja a inne sprawy mogą poczekać… Bez Was byłoby nam zdecydowanie trudniej! Dorota Frankowska, Zuzanna Nowaczyk, Julia Sereczyńska, Justyna Palmowska, Marek Moczkowski, Bartek Moczkowski, Mateusz Moczkowski, Tadeusz Dziubek, Kuba Olejnik, Kamil Wlaźlak, Maciek Orpel, Patryk Perka, Dominik Szczepański.

Darczyńcy i przyjaciele Fundacji 4 KROKI – dzięki Wam rozwijamy skrzydła. Dajecie nam wiarę, że to co robimy ma sens i jest wartościowe! Obdarzacie nas nieustająco zaufaniem, sprawiacie, że możemy przyczyniać się do wzbogacania życia innych. Wspieracie w potrzebie, dzielicie z nami nasze radości i sukcesy. DziękujeMY!

Małgorzata Łoboda z www.graficum.info.pl – oceany wdzięczności za stworzenie logotypu Fundacji 4 KROKI, za empatię i zrozumienie dla naszego braku jasności, co nam się podoba, a co nie. Za zaufanie i dzielenie się radościami i smutkami w naszej relacji. Za bycie sobą i bycie razem.

Magdalena Malinowska z www.empathicway.pl – twórczyni naszej strony www.4kroki.org. Ogromne podziękowania za łatwość we współpracy, cierpliwość do naszych wewnętrznych szakali, a przede wszystkim za wysłuchanie i zrozumienie nas. Za wskazówki, wsparcie w nabywaniu nowych umiejętności, estetykę, prostotę i poczucie efektywności. DziękujeMY!

Magdalena Mirys z www.opus.org.pl – za  poczucie spokoju i bezpieczeństwa dzięki wsparciu merytorycznemu w kwestiach związanych z tworzeniem i rejestracją naszej Fundacji. Dostałyśmy uwagę, dużą dawkę wiedzy, odpowiedzi na pytania, które się pojawiały i cenne wskazówki dla początkujących. Współpraca, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem – te wszystkie nasze potrzeby zostały dzięki Magdzie zaopiekowane.

Zuzi Nowaczyk, Julii Sereczyńskiej, Justynie Palmowskiej oraz Kubie Olejnikowi za gotowość do użyczenia swojego wizerunku oraz zrealizowanie sesji fotograficznych od A do Zet w kampanii promującej kolekcję 4 KROKÓW! 

Marshall Rosenberg –moc wdzięczności za prostą choć niełatwą, ideę życia bez przemocy, angażującą w równym stopniu rozum i serce, w efekcie czego mamy tak wiele wskazówek dla osobistego rozwoju! Za codzienne impulsy do poszerzania świadomości, wychodzenia z cieplutkiej strefy komfortu i mocy płynącej z brania odpowiedzialności za swoje reakcje. Za łatwość wdrażania zmian w swoim życiu małymi 4 krokami. Za możliwość dzielenia się NVC zwanym w Polsce Porozumieniem bez Przemocy z innymi. Za towarzyszenie ludziom w byciu prawdziwym.

Katarzyna Sałata z www.dobrakreacja.pl –dziękujeMY za podzielenie się i umożliwienie wykorzystania zdjęć z prowadzonych wspólnie warsztatów  „Komunikacja empatyczna w sprzedaży”.

Dziękujemy SOBIE. Izie za pomysł i zarażenie nas pomysłem. Nam wszystkim za odwagę pójścia za marzeniami i potrzebą wzbogacania życia innych. Za łatwość i autentyczność bycia razem. Za to, że się wzajemnie inspirujemy i uzupełniamy. Za bogactwo i różnorodność zasobów, które wnosimy. Za wzajemne zaufanie i poczucie humoru!

Dziękujemy wszystkim TRENERKOM I TRENEROM, NAUCZYCIELKOM i NAUCZYCIELOM, których spotkałyśmy na swojej drodze. Dzięki Wam mogłyśmy zadbać o nasz rozwój, budować lepszą świadomość siebie i swoich potrzeb, zdobywać nowe kompetencje i inspirować się. Dziękujemy za możliwość wzrastania z dużym poczuciem sensu. I za to, że przygotowaliście i wyposażyliście nas na dalszą, samodzielną drogę.

Damian Zamolski – dziękujeMY za przygotowanie filmików wideo ze wsparciem Eryka i Sebastiana za cierpliwość i wyrozumiałość, i za zadbanie o nasz zespołowy komfort, poczucie kompetencji i święty spokój!