0
Twój koszyk

sprawdźAldona Roda – Teodorczyk

Mediatorka i facylitatorka w idei porozumieniowej dr. Marshalla B. Rosenberga. Wpisana na listę Ośrodka Mediacyjnego Fundacji 4 KROKI

Od lat wspieram swoich Klientów i Klientki w DrodzePoMoc. Idea Porozumienia bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga, z którą od lat kroczę przez życie, zmieniła mnie,
moje otoczenie jak również zmienia życie moich Klientów. Specjalizuję się w tematach związanych z komunikacją. Mediacja była zatem naturalną konsekwencją.

Moim pragnieniem jest szerzenie Porozumienia bez Przemocy, ponieważ w tym upatruję szansę na to, by ludzie potrafili się usłyszeć oraz odnaleźć drogę do siebie, gdy jest im trudno. To niesamowicie zmiana jakość życia.

W praktyce coacha i mediatorki wspieram w rozwiązywaniu konfliktów oraz pokonywaniu różnych życiowych trudności. Towarzyszę w odkrywaniu drogi do tego, co naprawdę jest dla Ciebie ważne oraz w wypełnianiu jej treścią, która służy Tobie najbardziej. Konflikty to bowiem nie tylko wymiar: Ty i świat zewnętrzny ale także Ty-Ty. To tzw. „konflikt wewnętrzny”, w którym jesteś tylko Ty i Twoje różne potrzeby. Bywa, że taki nierozwiązany konflikt wewnętrzny latami trzyma w marazmie, nie pozwala podjąć decyzji, rozwinąć skrzydeł.

Pomagam także w usłyszeniu drugiego człowieka z tym, z czym przed Tobą staje. Tak niewiele i tak wiele zarazem –usłyszeć drugiego człowieka i „wysłyszeć”, co dla niego ważne. To pierwszy krok na drodze budowania porozumienia i bliskości. Oceny, etykiety, krzyki, frustracje, poczucie niesprawiedliwości, żądania, oczekiwania – to wszystko rozpływa się w niebycie, gdy masz kontakt z potrzebami swoimi oraz potrzebami drugiej strony.

Jeśli mierzysz się z trudnościami w relacjach z innymi, czy to w najbliższym otoczeniu, czy nieco dalej, z przyjemnością będę towarzyszyć Tobie/Wam wDrodzePoMoc, a tą mocą jest transformacja Twoich/Waszych nawykowych, nieuświadomionych przekonań oraz schematów komunikacji na język serca i potrzeb. Dzięki temu „drobnemu” zabiegowi, Twoje relacje ze światem zyskają na jakości a w Twoim życiu zagości zdecydowanie więcej
jasności i spokoju.

Prywatnie, jestem żoną człowieka, z którym dane jest mi dzielić liczne pasje: wspólnie podróżujemy, wspólnie budujemy firmę, która świadczy usługi szkoleniowe z zakresu rozwoju osobistego jak również wspólnie działamy na rynku nieruchomości. Jest także wokół nas liczne grono przyjaciół i znajomych, w towarzystwie których doświadczamy i celebrujemy ważne dla nas potrzeby; kontakt, bliskość, radość życia, przygodę, wypoczynek, inspirację i rozwój. Działam aktywnie na rzecz Kobiet z nowotworami, szczególnie angażując się w działalność Łódzkiej Fundacji Kocham Życie.

Oferuję mediacje porozumieniowe dla osób prywatnych, organizacji: biznesowych, społecznych i publicznych.
Pracuję stacjonarnie i zdalnie.

Zapraszam do współpracy.

Kontakt

Mail: aldona.roda.t@gmail.com
Tel.:  519 134 124

www.rodaaldona.com