0
Twój koszyk

sprawdźDLA OSÓB PRYWATNYCH

Jeśli obserwujesz u siebie, pojawiające się impulsy lub zachowania typu:

 • Zastraszanie, obwinianie, zawstydzanie.
 • Wybuchy lub tłumienie gniewu czy złości, krzyki, agresję w czynach.
 • Krytykowanie, osądzanie, sarkastyczne i ironiczne wyrażanie się.
 • Brak gotowości do wyrażania próśb, bycia w dialogu, dawania i przyjmowania informacji zwrotnej.
 • Foch, ciche dni, wycofywanie się z relacji by chronić siebie.

Zapraszamy Cię do perspektywy rozumienia tego typu reakcji jako sytuacji, w której autonomiczny układ nerwowy doświadcza stanu mobilizacji przed strachem i/lub zapadnięcia się. Chroniczny stres i trauma, przerywają rozwój autonomicznej regulacji i uniemożliwiają tworzenie obwodów bezpiecznego połączenia. Właśnie wtedy, adaptacyjne reakcje na przetrwanie, stają się nawykowymi wzorcami autonomicznymi, poza Twoim świadomym wyborem.

Nasze formy wsparcia łączą Porozumienie bez Przemocy, model wielorakiego umysłu z praktyką w zastosowaniu teorii poliwagalnej, dzięki czemu wspieramy ludzi w rozwijaniu świadomości na temat naszej biologii zachowań. Znając zasady teorii poliwagalnej, potrafimy skutecznie towarzyszyć naszym klientom w przejściu od adaptacyjnych reakcji na przetrwanie, do autonomicznie regulowanego stanu bezpieczeństwa, którego osiągnięcie jest niezbędne w procesie budowania relacji ze sobą i z innymi.

Nasze doświadczenia mówią o tym, że z zaktualizowaną mapą obwodów autonomicznych, które leżą u podstaw zachowań i przekonań, zyskujemy nowe zrozumienie dla nadpobudliwości, hiperwrażliwości, odłączenia czy odrętwienia, jako skutków posttraumatycznych stanów.

Jeśli doświadczasz przemocowych myśli, Twój „wewnętrzny teatr mentalny” jest pełen „przezciebiecy” lub i „przezemnicy”, czujesz się zaniepokojony lub masz obawy o swoje zachowanie, skontaktuj się. Pomożemy Ci zrozumieć co się z Tobą dzieje, poszukamy wyzwalaczy myśli, uczuć i potrzeb. Wesprzemy Ciebie w znalezieniu strategii bezprzemocowych


Oferujemy

Sesje indywidualne dla nawiązania relacji wewnętrznej

Wspieramy osoby prywatne w zakresie budowania harmonijnej relacji wewnętrznej, opartej na empatycznym i szczerym kontakcie. Oferujemy sesje empatyczne, sesje oparte o System Wewnętrznej Rodziny ( IFS) i Teorię Poliwagalną.

Warsztaty
dla
zmieniaczy świata

Jeśli masz gotowość wzrastać razem z innymi i zmieniać świat zaczynając od siebie, zapraszamy Cię do udziału w warsztatach i kursach w oparciu o: Porozumienie Marshalla B. Rosenberga, System Wewnętrznej Rodziny, Teorię Poliwagalną i Sprawiedliwość Naprawczą.

Mediacje
porozumieniowe

Oferujemy wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów wewnętrznych i przy podejmowaniu własnych decyzji.

Jeśli potrzebujesz wsparcia we wzajemnym usłyszeniu siebie z miejsca uczuć i potrzeb w relacjach z innymi, oferujemy mediacje i facylitacje konfliktów.

Przygotowanie do trudnych rozmów

Jak usłyszeć i zakomunikować rozstanie, prośbę o podwyżkę, podjęte decyzje, jak usłyszeć i wyrazić swoje uczucia i potrzeby a także jak przeprowadzić rozmowę naprawczą lub posłuchać czyjejś złości?
Oferujemy przygotowanie do rozmów, które są dla Ciebie wyzwaniem.


Korzyści

 • Budowanie samoświadomości

  Świadomość swoich stanów autonomicznego układu nerwowego, emocji i potrzeb to pierwszy i najważniejszy krok w budowaniu głebokiej autentycznej relacji ze sobą. Świadomość daje zrozumienie i wybór w kwestii dalszego działania.

 • Harmonijne relacje wewnętrzne

  Sesje indywidualne pomogą Ci budować harmonijną relację ze sobą, korzystając z narzędzi takich jak System Wewnętrznej Rodziny i Teoria Poliwagalna. Zyskasz umiejętność empatycznego i szczerego kontaktu ze swoim wewnętrznym światem.

 • Skuteczne rozwiązanie konfliktów

  Korzystając z naszego wsparcia rozwiążesz zarówno konflikty wewnętrzne jak i konflikty w relacjach z innymi. Wspólnie stworzymy przestrzeń nazwania potrzeb i znalezienia rozwiązań, które je uwzględnia.

 • Satysfakcjonujące relacje

  Udział w warsztatach lub praca indywidualna to droga do rozwijania empatii i lepszego zrozumienia innych. Jasne wyrażanie potrzeb, odnoszenie się do faktów, formowanie konkretnych próśb jak również umiejętność aktywnego słuchania wesprą Cię w budowaniu autentycznych relacji.

Porozmawiajmy o tym, jak możemy Cię wesprzeć