0
Twój koszyk

sprawdźBarbara Grymm

Mediatorka i facylitatorka w idei porozumieniowej dr. Marshalla B. Rosenberga. Wpisana na listę Ośrodka Mediacyjnego Fundacji 4 KROKI.

Moja historia zaczęła się od poszukiwania siebie i swoich niezaspokojonych potrzeb w okresie zmiany mojego życia o 180 stopni na różnych płaszczyznach. Dzięki dobrej Duszyczce trafiłam do Fundacji 4Kroki i Izy Nowaczyk, która zauroczyła mnie swoją otwartością na słuchanie i wspieranie w konflikcie pokazując mi narzędzia takie jak m.in. System Wewnętrznej Rodziny oraz ideę Porozumienia bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga. 
Nasze spotkania pokierowały mnie na weekendowy wyjazd ze swoją Wewnętrzną Rodziną oraz Szakalem i Żyrafą.
Już wtedy wiedziałam, że ta droga w kierunku zrozumienia siebie i innych ludzi, dzięki spojrzeniu na uczucia, które pokazują nam niezaspokojone potrzeby będzie moim spełnieniem.
Kolejnym krokiem było zaproszenie od Izy na kurs mediacji. Czułam całą sobą, że chcę pomagać innym znaleźć porozumienie, usłyszeć się w konflikcie, dotrzeć do niezaspokojonych potrzeb dając wsparcie i zrozumienie. 

Uważam, że towarzyszenie ludziom w ich wewnętrznej transformacji pozwala na zobaczenie innej perspektywy, daje nadzieję, że wszyscy mamy szansę na zrozumienie i zobaczenie drugiego człowieka takim jaki On jest poprzez pomoc w otwarciu się na jego JA, uczucia i emocje, które towarzyszą każdemu konfliktowi i które mamy prawo mieć.

Prowadzić ten proces i być jego częścią z zaufaniem do siebie oraz drugiej strony, dbając o przestrzeń na pojawiające się Szakale i schowane głęboko Żyrafy to dla mnie ogromna radość.

Konflikty były, są i będą – w każdym z Nas (konflikt wewnętrzny), w relacjach prywatnych i biznesowych.
Co one Nam mówią, dlaczego się pojawiają, co możemy z tym zrobić?
Pojawiające się wtedy uczucia są z nami, aby pokazać nam, co w Nas woła o wsparcie. Jak się wzajemnie usłyszeć aby się zrozumieć? Jak nazwać potrzeby?
Czy wiesz, że wszyscy mamy te same potrzeby ale różne strategie na ich zaspokojenie?

Dając Ci autentyczność, bezpieczeństwo i zaufanie pomogę Ci usłyszeć prawdziwe intencje, odnaleźć drogę do zrozumienia w konflikcie dbając o perspektywy każdej ze stron i wzajemne usłyszenie potrzeb. 
Zapraszam z zaufaniem do procesu mediacji porozumieniowych wspierających konflikty w życiu osobistym i organizacjach. 

Prywatnie jestem Mamą wspaniałego Kuby, dzięki któremu zaczęłam szukać idei porozumieniowej w relacjach. Przyjaciele i rodzina są dla mnie ogromnym wsparciem i radością, i nie wyobrażam sobie bez nich swoich relacji, choć relacja z samym sobą to ta, od której zaczynam, aby być dla innych.
Swoje baterie ładuję dzięki uprawianiu sportu (badminton, bieganie – Slow Jogging, narty oraz pływanie). Staram się dużo czytać aby poszerzać horyzonty, ale to muzyka daje mi najszybciej pozytywne wibracje. Uwielbiam ludzi, dlatego każdy kontakt z człowiekiem daje mi zastrzyk promieniującej na innych energii. 

Zawodowo jestem doświadczonym menagerem z 20-letnim doświadczeniem w różnych obszarach tematycznych, zawsze z nastawieniem na relacje i dobrą atmosferę w pracy – bo to ludzie są w niej najważniejsi.

Zapraszam do współpracy na terenie Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego lub w formie zdalnej.

Kontakt

Mail: barbaragrymm@gmail.com 
Tel.:   602 122 102