0
Twój koszyk

sprawdźAgnieszka Fatek

Mediatorka w idei porozumieniowej wpisana na listę Ośrodka Mediacyjnego Fundacji 4 Kroki, prowadząca swoją praktykę w Warszawie i okolicach.

Prywatnie jestem mamą 2 córek i opiekunką 2 kundelków, miłośniczką sportów konnych, kina i ludzkiej różnorodności. Marzycielką spełniająca marzenia. Od dawna marząca o świecie, w którym ludzie są uważni na siebie i innych. O świecie, w którym ludzie potrafią nazwać swoje emocje, zobaczyć swoje potrzeby i rozmawiać o nich ze sobą i z otaczającym środowiskiem. O świecie, w którym złość, smutek, wstyd, czy żal są tak samo akceptowane i ważne, jak radość, ekscytacja, czy zakochanie. O świecie, w którym ludzie potrafią zidentyfikować swoje potrzeby, jasno je komunikować i realizować z uwzględnieniem współistnienia…

Z Porozumieniem Bez Przemocy spotkałam się, gdy urodziłam pierwszą córeczkę. Przyjaciółka podarowała mi książkę autorstwa Marshalla Rosenberga, pt. „Rozwiązywanie konfliktów poprzez porozumienie bez przemocy”, którą przeczytałam jednym tchem i która stała się dla mnie życiowym przewodnikiem. Zobaczyłam, że świat, w jakim chciałabym żyć jest realny, a jego zmianę zaczęłam od zmiany samej siebie.

Pracując jako mediatorka chciałabym pomóc moim klientom zajrzeć w głąb siebie i pomóc im z empatią spojrzeć na drugiego człowieka. Wierzę, że zidentyfikowanie, zobaczenie i zrozumienie potrzeb każdej ze stron konfliktu jest początkiem drogi do porozumienia, czy też do odbudowania zerwanych relacji.

Oferuję osobom prywatnym i organizacjom biznesowym:

  1. Mediacje porozumieniowe 
  2. Mediacje terapeutyczne dla par
  3. Warsztaty z prowadzenia kręgów naprawczych 
  4. Sesje indywidualne w oparciu o podejście opisane jako System Wewnętrznej Rodziny (IFS)

Zapraszam do współpracy.

Kontakt

Mail:
Tel.: