0
Twój koszyk

sprawdźIza Nowaczyk

Matka założycielka i Prezeska Fundacji 4 KROKI, trenerka oraz facylitatorka.
Praktyk IFS na poziomie 2. Mediatorka Porozumieniowa.
Wpisana na listę Ośrodka Mediacyjnego Fundacji 4 KROKI oraz listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Łodzi.

Wspieram w budowaniu najważniejszej relacji w życiu każdego człowieka, relacji wewnętrznej. Pomagam ludziom usłyszeć się. Kiedy ludzie lepiej rozumieją wzajemne intencje, pojawia się gotowość do bycia w dialogu. Wspieram w przetransformowaniu trudnych doświadczeń. Towarzyszę w procesie porozumiewania się od bycia w stanie BEZ MOCY, do działania z MOCą. Dzięki przekierowaniu Twojej uwagi do własnego wnętrza, możesz zbudować bezpieczną relację wewnętrzną a w rezultacie ze światem zewnętrznym.

W latach 1994–2011, zdobywałam doświadczenie zawodowe, pracując na stanowiskach menedżerskich, w obszarach: sprzedaży i HR, w branżach: handlowej, produkcyjnej  i usługowej. Praca w międzynarodowych firmach, była dla mnie inspiracją do zadbania w inny sposób o potrzeby: sensu, efektywności lepszego świata oraz wyboru.
Lubię poznawać ludzi, miejsca i nowe smaki. Uwielbiam wymyślać nowe koncepty i zapraszać do współtworzenia rzeczywistości. Jestem mamą dorosłej Zuzi, która jest moją ukochaną nauczycielką w byciu uważną Izą. Słucham muzyki, w szczególności uwielbiam Męskie Granie, chodzę na kijki, uprawiam ogródek. Jest też taka część we mnie, która po prostu kocha bywać w Barcelonie. Polecam się tym z nas, którzy potrzebują przywrócenia wiary, że zmiana jest rzeczywiście możliwa.

Oferuję dla osób prywatnych oraz osób, które tworzą organizacje biznesowe, pozarządowe, publiczne, edukacyjne:

  1. kursy porozumiewania się z MOCą/ w połączeniu z nauką o autonomicznym układzie nerwowym
  2. praktyczne kursy mediacji
  3. warsztaty z kręgów naprawczych i kręgów dialogowych
  4. mediacje porozumieniowe dla grup i osób prywatnych
  5. mediacje terapeutyczne dla PAR
  6. sesje i terapie indywidualne
  7. webinaria i warsztaty online

Kontakt

Mail:  izanowaczyk@4kroki.org 
Tel. kom. +48 691 519 197