0
Twój koszyk

sprawdźKURS POROZUMIEWANIA SIĘ Z MOCĄ / bez przemocy

sprawdź
17/09/2024 - 03/12/2024

Nasz kurs koncentruje się na rozwijaniu umiejętności bycia w dialogu.  Daje możliwość wglądu do uniwersalnych ludzkich potrzeb i odróżnienia ich od sposobów, w jakie dbamy o potrzeby.
Kurs integruje procesy opisane przez:

1.Porozumienie bez Przemocy Marshalla B. Rosenberga

2. Teorię Poliwagalną czyli naukę o autonomicznym układzie nerwowym 

3. System Wewnętrznej Rodziny, rozumiany jako umysł, składający się z części, które posiadają sprzeczne przekonania i przysięgi

Kurs trwa 12 tygodni  i zawiera dwanaście warsztatów ( 3h), które są oparte na pracy własnej uczestniczek i uczestników, pod okiem trenerki, mediatorki  i autorki programu: Izy Nowaczyk

Przeżywki
Warsztaty mają charakter praktyczny, są oparte na przeżywkach. Wierzę, że doświadczenie ma moc w osobistej zmianie. Pracuję w formie DEMO, następnie doświadczamy w dwójkach, trójkach, czasem na forum. Jednocześnie Ty decydujesz czy masz gotowość wziąć udział w ćwiczeniu czy nie. Zbieramy z doświadczeń rozkminy i refleksje. Dzięki temu, mamy jako ludzie więcej jasności co do sensu i znaczenia przekazywanych treści.

Pracujemy na autentycznych przykładach trenerki i uczestniczek oraz uczestników kursu.

Wielkość grupy kursowej
Zależy nam na stworzeniu bezpiecznej przestrzeni, w której uczestniczki i uczestnicy kursu mogą swobodnie dzielić się swoimi odczuciami, doświadczeniami i refleksjami. Podczas zajęć pracujemy w dwójkach, trójkach i mini podgrupach .
Zapraszamy na kurs pomiędzy 12-16 osób.

Pomiędzy spotkaniami zapraszam do:
1. Obserwacji siebie, swoich zachowań i prowadzenie notatek.
2. Ćwiczenia w parach pomiędzy zajęciami, ok. 20 min na tydzień.
3. Stałego kontaktu w zamkniętej grupie messengerowej.
4. Wymiany i kontaktu w zamkniętej i ukrytej grupie Fundacji 4 KROKI.